Реклама у транспорті

Банерні розтяжки за водієм

Велику популярність останнім часом набуває такого виду реклами, як банерні розтяжки. Вони розміщуються під стелею біля кабіни водія. Під час розробки макету потрібно вибирати великі шрифти та вказувати основну інформацію та контактні дані. Тоді реклама на розтяжках буде більш ніж ефективною. Банер розміром 90х15см видно з самого кінця маршрутки і кожному пасажиру, що виходить.

Вартість банерної розтяжки в одній маршрутці нижче ніж на інших рекламоносіях. Завдяки ціні можна охопити значну кількість машин вашою рекламою. А для того, щоб в рази збільшити впізнаваність Вашої компанії, пропонуємо розмістити банерні розтяжки разом з рекламою в чохлах на спинках сидінь. Підібрати оптимальний варіант допоможе спеціаліст нашої компанії.

Ключовим фактором успіху реклами у транспорті на банерній розтяжці є добре продуманий макет. Ваше рекламне оголошення має закликати до дії та обіцяти конкретні вигоди. Не варто використовувати загальні фрази та важкі смислові вирази. Девізом макета на банері має бути «Все геніальне просто». Якщо у Вас немає готового макета, дизайнер розробить його для Вас.

Друк та монтаж оголошення проводиться безкоштовно. Після закінчення розміщення наш менеджер надішле Вам фото звіт про розміщену рекламу в транспорті, де буде з номер маршруту та державний номер машини. Таким чином, Ви можете самостійно контролювати прокат Вашої реклами.

Щоб ухвалити рішення на користь реклами на розтяжках у маршрутках, необхідно пам’ятати, що:
-цільова аудиторія – це чоловіки та жінки, віком від 15 до 70 років із середнім статком;
-пасажиропотік однієї машини за добу — близько 600 осіб;
— Існує можливість вибору маршруту, що підходить саме Вам;
-Ціна за один контакт з оголошенням дуже низька;
-наша компанія співпрацює з усіма маршрутами Одеси та області.

Потрібно звернути увагу, що на розміщення банерної реклами в маршрутках діє гнучка система знижок. Чим більше розтяжок буде розміщено, тим нижча ціна.

Вартість розміщення:

Баннера за водієм 90 х 15 см (друк входить у вартість)
bannerКількістьЦіна за 1 авто на 1 місяць
5370 грн.
10350 грн.
20330 грн.

Ознайомитись з цінами на весь спектр наших послуг Ви можете у розділі  Прайс лист.

© R2 Company 2024
-->