Реклама у транспорті

На спинці сидінь із візитками

Вже не секрет, що реклама у громадському транспорті здобула свою популярність серед рекламодавців Одеси. За час, який пасажири проводять у маршрутках, вони встигають перечитати оголошення кілька разів, запам’ятати назву фірми, адресу, записати телефон. Тим більше, що одній людині Ваша реклама за місяць може зустрітися кілька разів, тому що зазвичай люди їздять на роботу та з роботи на тих самих маршрутках.

Все частіше наших клієнтів почало цікавити розміщення реклами у підголівниках з візитками. Адже крім того, що пасажир прочитає про Ваші послуги, він зможе залишити рекламну інформацію у себе. Тим більше, що візитки пропонуються не нав’язливо, як роздають їх на залізничному вокзалі комусь треба і не треба. Візитні картки розміщені в спеціальних чохлах на спинках сидінь і всі, хто зацікавився, можуть взяти для себе.
Щоб замовити рекламу в салоні маршруток з візитками, потрібно зробити завчасний запит, щоб встигнути надрукувати картки і виготовити макет, якщо він відсутній. Друк візиток та макета формату А4 включено у вартість розміщення. А якщо Ви маєте надруковані візитки, можете надати їх нам і тоді Ви отримаєте знижку. Крім того, Ви можете замовити додаткову заміну візиток. Згідно з нашим досвідом, візитки розходяться в перший тиждень прокату реклами на спинках сидінь.
Щоб оцінити ефективність реклами в маршрутках, наші клієнти вказують на візитівках або в макетах окремі номери телефонів. І нам приємно, що багато хто з цих клієнтів стають постійними.

На досвіді багатьох можна сказати, що дуже дієвою є реклама на візитівках, особливо якщо вона нав’язлива. А як ми розуміємо, у нашому випадку це саме так. Візитки розміщені в середньому рядку маршрутки, що дуже зручно, адже і пасажири, що стоять, при зацікавленості, можуть взяти собі картку.

Візитки часто розміщують таксі, салони краси, піцерії, але, в принципі, будь-якій компанії цікаво, щоб їхня інформація була поширена серед якомога більшої кількості споживачів. Ціни на розміщення транспортної реклами у маршрутках можна побачити у розділі «Прайс лист».

На досвід наших клієнтів, реклама на спинках сидінь з візитками, в середньому ефективніша на 20% ніж без візиток. Розмістити таку рекламу можна практично на всіх маршрутах міста Одеса.

Вартість розміщення:

РЕКЛАМА НА СПИНКАХ СИДІНЬ + ВІЗИТКИ (друг макета та візиток входить у вартість)
reklama na spinkah s vizitkamiТермін розміщення1 місяць
1 авто970 грн.
1/2 авто750 грн.

© R2 Company 2024
-->