Реклама на транспорті

Реклама на маршрутці

При виборі реклами хочеться знайти оптимальний варіант: співвідношення ціни та якості, ненав’язливість, широке охоплення аудиторії, ефективність. Брендування маршруток дозволить не лише ознайомити з Вашими послугами величезну кількість мешканців Одеси, а й креативно подати інформацію. Дайте волю фантазії дизайнеру і Ваша реклама ловитиме на собі погляди тисячі споживачів щодня.Рекламу на бортах маршруток важко не помітити навіть через те, що її носій не статичний, а протягом дня пересувається різними районами міста. Ваш сюжет будуть бачити не тільки пасажири маршрутки, а й люди, які просто стоять і мріють але зупинкою, закохані пари, що гуляють по тротуару, або завжди кудись поспішають водії автомобілів, які проїжджають поряд.

Деколи, здається, йдеш вулицею, і, неохоче розглядаєш барвисті маршрутки, звертаєш увагу на те, про що кричить нам реклама з бортів автобусів. А раптом пропустиш якусь акцію, чи супер вигідну пропозицію, чи подарунок на Новий Рік.
Часто рекламодавці брендують автобуси, щоб розповісти про якусь акцію або просто підвищують свою впізнаваність за рахунок кількості реклами. Термін розміщення реклами на маршрутці від 3 місяців. Пов’язано це з пошкодженням лакофарбового покриття транспорту після демонтажу.

Особливістю даної реклами є її динамічність (об’єкт, що рухається помітніше, ніж статичний), можливість охоплення декількох районів міста. Вартість обклеювання маршрутки на 3 місяці порівнянна з ціною одного місяця оренди бив борда в центрі міста, проте ефективність безумовно вища.

Часто ми стикаємося з питанням про зовнішній вигляд реклами, особливо в осінньо-зимовий період, коли вона піддається впливу пилу, сонця, води та бруду. Ця проблема вирішується керівництвом всіх автомобільних підприємств, ціною не випуску на маршрут брудних автомобілів. І якщо сьогодні дощ та сльота, будьте певні, завтра на маршрут вийде чиста машина.

Щоб Ваша реклама була ще ефективнішою, ми радимо замовити кілька машин. Але в будь-якому випадку, рекламодавець може бути впевнений, що майже кожен одесит хоча б раз побачить маршрутку, на якій розміщена Ваша реклама. А з цінами на наші послуги Ви можете ознайомитись у розділі «Прайс лист».

Вартість розміщення:

БРЕНДУВАННЯ ПО БОРТАМ
img_1238Друк та розміщення (одноразово)3 000 грн.
Оренда за 1 місяць1 800 грн.

Макети, сюжет яких заходить на скло, дах, нижню частину маршрутки (нижче за молдінг) розраховуються індивідуально. Замовити індивідуальний макет Ви можете у спеціаліста нашої компанії.

© R2 Company 2024
-->