Реклама на транспорті

Реклама на склі маршруток

Кожен хоче, щоб його реклама обійшлася йому не дорого, але при цьому була не нав’язливою та ефективною. Такий варіант існує – це реклама на транспорті.

Хочеться звернути Вашу увагу саме на розміщення інформації на склі маршруток. Якщо подумати, розмір макета приблизно такий самий, як, наприклад, і у сіті-лайту, але ціна на Вашу рекламу буде в рази нижче, плюс до всього постійно (мінімум 6 разів на тиждень) пересуватися містом. Маршрут, по якому курсуватиме Ваша реклама на склі, вибираєте Ви. Так, обравши лише кілька маршрутів, можна охопити всі райони міста.

Серед постійних клієнтів реклами на шибках фірми таксі, будівельні, сто, житлові комплекси, компанії з виготовлення вікон, дверей, клініки, торгові центри, розважальні центри.

Транспортна реклама розрахована на широку аудиторію, адже щодня містом проходять і проїжджають тисячі людей, з різним соціальним становищем, різним віком, поглядами та інтересами, які потребують нових вікон, квартири, пральної машини, хорошого фітнес-клубу або саме у Ваших послугах. . Так що розмістивши рекламу на шибках, Ви не помилитеся, і, в будь-якому випадку, знайдете своїх потенційних клієнтів.

Рекламу на склі Ви можете замовити як окремо (лобове та заднє скло) так і разом. Обклеювання обох стекол, звичайно, обійдеться дешевше, але потрібно дивитися на Ваші уподобання та бюджет. Ознайомитись з цінами на наші послуги в розділі «Прайс лист».

Мінімальний термін розміщення реклами на маршрутках від 1 місяця. Важливо, що основні витрати будуть в перший місяць, коли потрібно сплатити друк та монтаж оголошень. Надалі Ви оплачуєте лише оренду транспорту.

Цей вид реклами буде особливо ефективним у курортних зонах міста, де обмежена кількість зовнішньої реклами. Наприклад Фонтан або центр міста. Дізнатись про вільні маршрути можна у фахівців нашої компанії.

Вартість розміщення:

БРЕНДУВАННЯ ПЕРЕДНЬОГО ТА ЗАДНЬОГО СКЛА
hpim2251hpim2252Друк та розміщення (одноразово)1 200 грн.
Оренда за 1 місяць1 000 грн.

БРЕНДУВАННЯ ЗАДНЬОГО СКЛА
hpim2199Друк та розміщення (одноразово)670 грн.
Оренда за 1 місяць700 грн.
© R2 Company 2024
-->