Реклама на транспорті

Реклама на тролейбусі

Реклама на тролейбусах за своїми масштабами подібна до зовнішньої реклами. Але на цьому всі схожості закінчуються. Якщо порівнювати, наземні щити набагато дорожчі і стоять не рухливо на одному місці. Можливо це комусь цікаво, але часто хочеться максимально охопити аудиторію за мінімальні кошти. Також реклама на тролейбусі не перемикається, як канал на телебаченні чи радіо і не викидається як візитка чи флаєр, а отже нав’язується споживачам. Так, обравши транспортну рекламу, Ваш сюжет опиниться в полі зору 70% одеситів, а також гостей міста, подолає багато кілометрів по історичному центру, спальним районам, вздовж моря, повз парки, навчальні заклади, торговий та бізнес центрів. І будьте певні, десь та й знайде своїх клієнтів.

Транспортна реклама орієнтована різні верстви населення. Її бачать як люди, які стоять на зупинці, так і власники автомобілів, які пересуваються завантаженими дорогами міста, обганяючи транспорт із Вашою рекламою. До речі, у цьому випадку рекламодавцям, як ніколи, вигідні пробки. Адже кожен із потенційних клієнтів може розглянути рекламу бортами тролейбуса, переписати номер телефону або навіть вивчити його напам’ять поки що терпляче з посмішкою 30 хвилин пересувається один квартал.
Реклама на тролейбусах – це найкраще рішення на ринку реклами в місті. Наші фахівці допоможуть Вам правильно спланувати рекламну кампанію.

За печать и оклейку рекламного материала клиент оплачивает единожды в начале размещения. Печатается макет на качественном материале (пленке) с ламинацией, если рекламная кампания планируется на длительный срок.

За друк та обклеювання рекламного матеріалу клієнт оплачує одного разу на початку розміщення. Друкується макет на якісному матеріалі (плівці) із ламінацією, якщо рекламна кампанія планується на тривалий термін.

Вартість розміщення:

РЕКЛАМА НА ТРОЛЛЕЙБУСІ
transport2Друк та монтаж (одноразово)450 грн. м2
Оренда за 1 місяць13 000 грн.
Відновлення та демонтаж12 000 грн.

Вартість вказана, за умови обклеювання бортами до молдингу і без заходу на скло. Нестандартний макет розраховується індивідуально.

© R2 Company 2024
-->