Реклама у транспорті

На спинці сидінь

Маршрутні таксі є невід’ємною частиною життя майже кожного одесита. З роботи додому, з дому на побачення, із зустрічі на роботу: щодня близько 500 000 мешканців міста проводять частину свого часу у громадському транспорті. Тому не можна не відзначити ефективність реклами в салоні маршруток на спинках сидінь. Кожен пасажир має від 10 до 50 хвилин ознайомитися з Вашим оголошенням. За один контакт із рекламою в чохлах пасажир може встигнути прочитати, подумати, зайти на сайт, замовити, передумати, зателефонувати, проконсультуватися, знову замовити. А рекламодавець, у деяких випадках, може примудритися доставити замовлення, поки клієнт ще їде маршруткою.

Реклама у чохлах на спинках сидінь розташована так, що її неможливо не помітити. Оголошення знаходиться на зручній для читання відстані. Його бачать як пасажири, що сидять, так і ті, які стоять і незадоволено дивляться на тих, хто сидить.

Говорячи загалом про рекламу у транспорті, можна назвати такі переваги:
— низька вартість за один контакт;
— можливість докладно донести інформацію до споживача;
— часта повторюваність оголошення протягом місяця;
— тривалість одного контакту з рекламою;
— ненав’язливість;

— величезна кількість потенційних клієнтів.

Якщо Ваш бюджет обмежений, Ви можете розмістити Ваше оголошення на половину сидінь у шаховому порядку з партнером. Наші фахівці обов’язково підберуть Вам компаньйона маршруткою, ретельно вивчивши специфіку Вашої діяльності, виключивши Ваших прямих конкурентів. Це дозволить взяти більше машин, тим самим збільшити впізнаваність і кількість показів.

Ми можемо запропонувати розмістити рекламу на спинках сидінь практично на всіх маршрутах міста Одеса, а також багатьох приміських та обласних маршрутах. Таким чином, ми можемо охопити всі райони міста та області. Важливим елементом рекламної кампанії у чохлах є детально опрацьований макет. Серед загальних рекомендацій ми радимо:
— розмір шрифту від 20 і більше;
— колір фону бажано у світлих тонах (для зручності читання у темну пору доби при поганому освітленні);

— розміщувати конкретні лаконічні пропозиції, що закликають до дії.

Зробити якісний макет допоможуть спеціалісти нашої компанії.

Вартість розміщення реклами в транспорті можна дізнатися в розділі «Прайс лист».

Вартість розміщення:

РЕКЛАМА НА СПИНКАХ СИДІНЬ (друк входить у вартість)
SpinkiТермін розміщення1 місяць
1 авто700 грн.
1/2 авто560 грн.

© R2 Company 2024
-->